قیمت گچ

قیمت گچ سفید کاری

24,000 تومان
  • قیمت گچ سفید کاری 25 کیلویی - درب کارخانه

۰۱ خرداد ۱۴۰۳

قیمت گچ سفید کاری

گچ سفید کاری سمنان چیست و چگونه تولید می شود؟

یکی دیگر از محصولات گچ دو سرنده مخصوص سفیدکاری سمنان (گچ رو کار سمنان) می باشد که دارای قیمت پایین تری نسبت به گچ های سفید کاری دیگر مانند گچ میکرونیزه است. این نوع گچ برای انجام عملیات سفیدکاری، نازک کاری و ابزارزنی مورد استفاده قرار میگیرد که یکی مرغوبترین گچ ساختمانی نیز میباشد که معمولا” گچ بری و گچ کاری با استفاده از گچ سفیدکاری به علت نرمی و سفید بیشتر گچ صورت میپذیرد.

گچ ساختمانی مخصوص سفیدکاری دارای گیرش اولیه ۵ دقیقه و گیرایی ثانویه حدود ۱۰ دقیقه، که یکی از مناسبترین و بهترین گچ برای سفیدکاری است. این محصول در هنگام استفاده نیاز به الک ندارد. لازم به ذکر است این نوع گچ در زمینه ساخت دیوارهای گچی نیز مورد استفاده قرار می گیرد.

چرا گچ سفید است؟

گچ به دلیل اینکه از سنگ گچ خام حاصل از انفجار در معادن به عنوان ماده اولیه تولید بدست می آید رنگ سفید دارد.

گچ سفید سمنان مخصوص نازک کاری نوعی گچ دوسرنده با سفیدی فوق العاده میباشد که نسبت به گچ های دیگر به دلیل وجود آسیابهای قوی درصد خلوص بالاتری دارد.

انواع گچ سفید کاری

گچ سفید کاری نوع یک دارای انواع مختلف با مش و دانه بندی متفاوتی میباشد که گچ های مش پایین به عنوان گچ ساختمانی معمولی برای انجام سفید کاری و گچ های دارای مش بالاتر به عنوان گچ میکرونیزه در بازار وجود دارد.

بطور معمول، از گچ مش ۴۰ به بالا، برای سفید کاری دیوارهای داخلی ساختمان استفاده میشود. 

روش تولید گچ سفید

 سنگ گچ پس از استخراج از معدن با کامیون به دپو کارخانه منتقل میشود و پس از آن در دستگاه سنگ شکن خرد و در سیلو اول قرار میگیرد. سپس سنگ گچ خرد شده با درجه حرارت بالا پخته شده و وارد سیلو دوم میشوند.

پس از آن سنگ گچ پخته شده آسیاب میشود و وارد سیلو سوم یا همان سیلو نهایی شده، بسته بندی و بارگیری میشود.

مزایا

  • سفیدی برتر
  • گیرایش اولیه پنج دقیقه
  • چسبندگی مناسب
  • درصد خلوص بالا
  • میزان پوشش مناسب جهت انجام سفید کاری، نازک کاری و پرداخت

نوع بسته بندی : گونی پلاستیکی پلی پروپیلن کیسه (pp) 25 و ۳۰ و ۴۰ کیلویی

قیمت گچ سفید کاری

لیست قیمت گچ درب کارخانه را در لینک زیر ببینید و یا جهت اطلاع از قیمت گچ سفید کاری میتواند با واحد فروش کارخانه تماس بگیرید و یا از طریق لینک زیر، نسبت به خرید اینترنتی اقدام فرمایید.

قیمت گچ سفید کاری