قیمت گچ

قیمت گچ پاششی

78,000 تومان
  • قیمت گچ پلیمری پاششی سبک (BASE) 30 کیلویی - درب کارخانه

۰۱ خرداد ۱۴۰۳

گچ پاششی پلیمری

گچ پاششی پلیمری (جت گیپس) مخصوص گچ کاری با دستگاه گچ پاش

گچ پلیمری پاششی (گچ جت گیپس یا سیوا پاششی) در واقع یک نوع گچ پلیمری با کیفیت بالاست که در یک لایه با دستگاه گچ­ پاش بر روی دیوارهای داخلی و سقف پاشیده می­شود. گچ پاششی قابلیت اجرا بر روی آجر، بتن، بتن متخلخل و… را دارد که به دلیل گچ­کاری با دستگاه گچ­ پاش سرعت گچ­کاری تقریبا” سه برابر افزایش می­یابد.

گچ پاششی شامل تمام ویژگی­های گچ سیوا دستی نیز می­باشد. دستگاه­های سیستم گچ پاششی قابلیت انجام گچ­کاری فضایی به مساحت حداقل ۲۵۰ متر مربع در یک روز کاری را دارا می­باشد که این مقادیر با توجه به ظرفیت دستگاه گچ­پاش قابل تغییر می­باشد. استفاده از سیستم گچ کاری با استفاده از گچ پاششی علاوه بر صرفه جویی در وقت از هزینه ه­ای گزاف گچ­کاری به روش سنتی جلوگیری کرده و دستمزد پرداختی در مقیاس یکسان را تا بیش از ۶۵% کاهش می­دهد.

از موارد استفاده گچ پلیمری پاششی سیوا می­توان به پوشش دهی سطوح ایجاد شده با صفحات روکش­دار گچی (دیوارهای جداکننده گچی- سقفهای کاذب)، لایه نهایی سطوح پوشش شده با گچ سفید، گچ­کاری سطوح بتی و ایجاد سطوح سیقلی جهت رنگ آمیزی ساختمان اشاره کرد.


میزان مصرف در هر متر مربع

.جهت اجرای گچکاری با ضخامت ۱ الی ۳ سانتیمتر میزان مصرف گچ پاششی ۱۰ کیلوگرم در متر مربع میباشد


دستگاه گچ پاشی

همانطور که در بخشهای قبلی گفته شد گچ پاششی نوعی گچ ساختمانی با درجه کیفی بالا میباشد که برای انجام گچ کاری با دستگاه گچ پاش مورد استفاده قرار میگیرد.


روش کار با گچ پلیمری پاششی

به ازا هر ده کیلو گرم ملات خشک (گچ پاششی) مقدار ۵٫۵ یا ۶ لیتر آب (بسته به شرایط آب و هوایی) مخلوط می گردد. سطح زیر کار باید از هر گونه مواد چرب، رنگ و گرد و غبار عاری باشد. برای دست یابی به بهترین نتیجه بهتر است سطح زیر کار با آب مرطوب گردد.

سپس با دستگاه مخصوص پاشش این ملات را بر روی سطح مورد نظر می پاشند.از زمان ترکیب و ساخت ملات تا پاشش حدود ۱۲۰ دقیقه زمان داریم. گیرش نهایی گچ حدود ۱۸۰ دقیقه به طول خواهد انجامید.

از خشک کردن سریع گچ با وسایل حرارتی شدیدا اجتناب گردد . حتی در مناطقی که وزش باد به طور مستمر وجود دارد و باعث زود خشک شدن گچ می شود توصیه می گردد از سایر محصولات استفاده شود.

این محصول حدودا یک هفته پس از اجرا قابل بهره برداری است. میزان گچ مصرفی برای هر متر مربع با ضخامت تقریبی یک سانتی متر معادل ۱۰ کیلو گرم می باشد.

گچ پاششی محصولی منحصر به فرد با کارایی بالا و حداکثر استفاده و حداقل دور ریز می باشد. این گچ که یکی از جدید ترین تولیدات کارخانه گچ سمنان است نوعی ملات بدون هیچ گونه افزودنی خاص است که با بهره گیری از جدید ترین روش های تولید گچ در جهان فراوری شده است.

ساختار گچ پاششی به خاطر نوع فرآیند تولید باعث می شود این گچ بسیار سبک، دارای مقاومت بالا در رطوبت، دمای اجرای متغیر با بازه ۵ الی ۳۵ درجه سانتی گراد، عایق صوتی و حرارتی و دارای بسیاری مزایای دیگر باشد.

فیلم اجرای گچ کاری گچ پلیمری پاششی با استفاده از دستگاه گچ پاش

قیمت گچ پلیمری پاششی

جهت اطلاع از قیمت گچ پلیمری پاششی میتواند با واحد فروش کارخانه تماس بگیرید و یا از طریق لینک زیر، نسبت به خرید اینترنتی اقدام فرمایید.

قیمت گچ پاششی