قیمت گچ

قیمت گچ فله

قیمت گچ فله

گچ فله

گچ فله در واقع همان گچ سوپر دوسرنده  می باشد و به جای بسته بندی، گچ در ماشین هایی مانند بونکر، تریلی و یا کامیون کمپرسی بصورت فله بارگیری می شود.

کاربرد

عمده ترین مصرف گچ فله مخصوص استفاده کارخانجات تولید دیوار گچی (دیوار پیش ساخته گچی – گچ برگ) است.

یکی دیگر از صنایعی که از گچ فله به مقدار زیاد بعنوان ماده اولیه تولیدات خود بهره گیری میکند، صنعت تولید کودهای شیمیایی است. به این صورت که گچ فله برای ایجاد چسبندگی در گرانول های کود شیمیایی به آن اضافه میگردد.

گچ فله‌ای در کشاورزی نیز کاربرد دارد و برای تنظیم میزان PH خاک زمین های کشاورزی به میزان مشخص به خاک افزوده میگردد.

بارگیری گچ

بارگیری و حمل این محصول به دو صورت انجام میگردد و این دو روش عبارتند از بارگیری در کامیون های کمپرسی و بارگیری در بونکورهای مخصوص حمل پودر فله.

در روش اول یعنی بارگیری در کامیون های کمپرسی، خودروی حمل کننده در محل بارگیری قرار گرفته و شیر بارگیری، گچ فله‌ای را در داخل ماشین تخلیه میکند، کامیون پس از سفر به مقصد مورد نظر بصورت دستی تخلیه میگردد، این روش ساده بوده و هزینه کمتری نسبت به حمل با بونکر دارد.

اما در روش دوم، بونکر در کارخانه بارگیری میگردد و در محل تخلیه با استفاده از پمپ موجود در بونکر میتوان محصول را داخل سیلوهای نگهداری مصالح ساختمانی تخلیه کرد. مزیت حمل با بونکر سادگی در حمل و تخلیه محصول میباشد اما هزینه آن نسبت به روش اول بیشتر است.


انواع گچ فله

کلیه محصولات گچ تولیدی در کارخانه گچ سمنان قابلیت بارگیری بصورت فله را دارند.


قیمت گچ فله

اصلی ترین مشخصه این محصول، قیمت پایین تر آن نسبت به انواع گچ کیسه ای است. جهت اطلاع از قیمت و خرید گچ فله سمنان میتوانید با واحد فروش شرکت تماس حاصل فرمایید.