قیمت گچ

قیمت گچ میکرونیزه

28,200 تومان
  • قیمت گچ میکرونیزه 25 کیلویی - درب کارخانه

۰۱ خرداد ۱۴۰۳

قیمت گچ میکرونیزه

سوپر گچ میکرونیزه سفید کاری سمنان

گچ میکرونیزه مخصوص پرداخت کاری، کشته کشی، مجسمه و قالب سازی چیست و چگونه تولید میشود.

مواد اولیه تولید گچ ساختمانی میکرونیزه همان سنگ گچ %۹۸ خلوص میباشد که خط تولید آن تقریبا” شبیه به گچ ساختمانی سفید کاری میباشد با این تفاوت گچ آسیاب های نصب شده بر روی خط تولید گچ میکرونیزه سپراتور است که این امر باعث میشود دانه بندی گچ ریزتر شده و گچ عملکرد بهتری در سفیدکاری و پرداخت داشته باشد. گچ میکرونیزه با درصد خلوص بالا (مش ها مختلف) مناسب برای مجسمه سازی ، گچ قالب گیری ، گچ قالب سازی ، صنایع چینی سازی و در برخی موارد برای کارهای ساختمانی مورد استفاده قرار میگیرد.

مقاومت فشاری، خمشی، خواص و مشخصات گچ ساختمانی و مجسمه سازی میکرونیزه

مقاومت فشاری این نوع گچ حدود ۹ نیوتون بر متر مربع ، مقاومت خمشی حدود ۴ نیوتون بر متر مربع و مشخصات اصلی آن دانه بندی ریز گچ است. گچ میکرونیزه با مش ۲۰۰ (دانه بندی زیر ۱۶۵ میکرون) تولید میشود.

برای انجام آزمایش مقاومت، زمان انجام آزمایش مقاومت بسیار مهم است. پس از مخلوط کردن آب و گچ و ریختن ملات در قالب، میتوان حدود ۲۰ دقیقه بعد قطعات گچی را از قالب خارج کرد. طبق استاندارد ملی ایران، زمان انجام این آزمایش، یک هفته پس از خارج کردن قطعات گچی از قالب است.

کاربرد گچ ساختمانی و مجسمه سازی میکرونیزه

گچ دیرگیر میکرونیزه عملکردی فوق العاده در سفید کاری ، ایزارزنی و رابیتس کاری با زمان گیرش طولانی دارد. از آنجایی که این محصول ، دانه هایی در حد میکرون دارد بسیار نرم بوده و نیاز به هیج گونه الک برای جداسازی نداشته و برای پرداخت ( صاف و صیقلی کردن سطوح نهایی ) و همچنین برای برشکاری گچ و ابزار کشی در صنعت ساختمان استفاده میشود.

از این نوع گچ در صنایع رنگ سازی ، سرامیک ، مجسمه سازی و گچ های شکسته بندی در صنعت پزشکی و قالب گیری و سالب سازی استفاده میشود

زمان خشک شدن گچ (گیرایی اولیه و نهایی گچ ساختمانی میکرونیزه)

گچ میکرونیزه دارای گیرایی بالاتری نسبت به گچ ساختمانی معمولی دارد. مشخصا” هر چه دانه بندی گچ ساختمانی ریزتر باید (گچ با مش بالا) زمان گیرایی اولیه و نهایی آن نیز بالاتر است. گیرایی اولیه گچ میکرونیزه حدود ۵ دقیقه و گیرایش ثانویه آن حدود ۱۰ دقیقه میباشد.

زمان خشک شدن گچ روی دیوار بستگی به دمای محیط دارد. اما بطور کل حدود ۱۰ روز پس از انجام کچکاری، دیوار بطور کامل خشک میشود.

بسته بندی: گونی پلی پروپیلن ۲۵ کیلوگرم

جهت صادرات در بسته بندی پاکت ایدیستار ضد آب ۳۰ کیلویی

قیمت گچ میکرونیزه

جهت اطلاع از قیمت گچ میکرونیزه سفید کاری میتواند با واحد فروش کارخانه تماس بگیرید و یا از طریق لینک زیر، نسبت به خرید اینترنتی اقدام فرمایید.

قیمت گچ میکرونیزه